Застосування дронів у ягідному бізнесі має невичерпний потенціал
Інтеграція дронів у технології захисту насаджень лохини дає змогу знизити витрати, підвищити екологічність вирощування, підвищити якість і виручку, а відтак, – підвищити стійкість бізнесу та знизити його ризики, пише SEEDS.
Про це свідчить досвід використання дронів для внесення ЗЗР на плантації лохини фермерським господарством “Вікторія Сенс” з України.
Керівник підприємства Олександр Євпак фахово оцінює всі плюси та мінуси дронів, а також прогнозує потенціал їхнього розвитку стосовно технологій ягідного бізнесу, пише EastFruit.
Можна виділити такі можливості дронів для вирощування ягід, не тільки лохини:
Економія: ПММ, засобів захисту рослин, води, робочої сили.
Швидкість і гнучкість: можливість провести обробку значно швидше, ніж звичайними обприскувачами, а також працювати одразу після дощів.
Вища якість обробки: завдяки технологіям регулювання розміру краплі, можна підвищити ефективність ЗЗР.
Вища якість ягоди: завдяки можливості швидшій обробці великих площ, високій ефективності ЗЗР і роботи в критичні періоди, наприклад, після дощу або в нічний період, можна підвищити якість продукції та уникнути втрат.
Читайте також: В Україні запроваджують європейську систему сертифікації при експорті продовольства
Вища ціна на продукцію: вища якість (див. попередній пункт) – це вища ціна на ягоду. На лохині ця різниця може виявитися дуже суттєвою.
Автономність і безпека для оператора: дрон – це програмований робот, який працює автономно, що дає змогу уникнути ризиків для здоров’я для оператора дрона, на відміну від звичайних обприскувачів.
Запрошуємо фахівців аграрного бізнесу взяти участь у Відкритій Міжнародній конференції: СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”
Конференція відбудеться 14.02.2024 в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ о 12:00 у Київському МВЦ.
УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ
Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!