З бур’яну в Нідерландах створили екоупаковку

0 169

Голландський вчений Дон Кванінг (Don Kwaning), випускник Академії дизайну в Ейндховені (Нідерланди), запропонував цікаву новинку. Це екологічний пакувальний матеріал, виготовлений з бур’яну. За основу взято «ситник тонкий». Про це повідомляє АграрНик.

Як пояснив автор, нова біологічна упаковка повністю безпечна і просто утилізується. М’якоть у бур’яну легко відділяється від волокон, які можна використовувати для виробництва паперу, текстилю, мотузки. Безпосередньо м’якоть можна застосовувати як спінений матеріал. Сам матеріал схожий з пінопластом, але виготовлений з рослини, він є протиударним, і з нього можна робити тару для будь-якої товарної продукції, і навіть матеріал для меблів. Загалом, за словами вченого, з одного матеріалу можна створити велику кількість різних речей.

В Нідерландах існує й інший спосіб використання ситника. Сотні тонн цієї трави збирається, ферментується і переробляється на біогаз. Крім того, волокно ситника використовується в якості добрива для сільськогосподарських земель, які містять багато піску.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!