Які сорти цибулі обрати для вирощування в південних областях України?

0 94

Вибір сільськогосподарських культур залежить від запиту конкретного фермера та від погодно-кліматичних умов регіону, де цю культуру будут вирощувати. Так, наприклад, далеко не всі сорти цибулі підходять для культивації у південних областях України. Сергій Іванов, фермер із селища Каланчак (Херсонська область) для свого регіону радить використовувати Медуза F1 та Манас F1, повідомляє SEEDS.

Сорт Медуза F1 обирають для переробки та споживання у свіжому вигляді. Гібрид характеризується середньою лежкістю – за відповідних умов зберігається до березня, пише AgroTimes. Що ж до гібриду Манас F1, то він зберігається до нового врожаю. Навіть дефіцит вологи не чинить згубного впливу на урожайність цих сортів цибулі, тому їх можна вирощувати без зрошування.

“Ми вирощуємо два гібриди: Медуза F1 і Манас F1, – розповів овочівник. – Медуза F1 –– це середньоранній гібрид, вегетаційний період якого триває 100–105 днів. Манас F1 має більш пізні терміни дозрівання порівняно з Медузою F1, він достигає за 110–115 днів. Обидва гібриди мають попит серед споживачів, і це є вирішальним стимулом для вирощування. Крім того, вони ідеально підходять для нашого регіону: стабільні, стійкі до стресів, високих температур, нестачі вологи”, – зазначає Сергій Іванов.

Читайте також: Столову та посадкову цибулю зберігають по-різному: дізнайтеся як

“Термін зберігання цибулі, як і картоплі чи моркви, із професійним обладнанням складає 8 – 10 місяців. Продукт може зберігатися і довше — до 12 місяців з мінімальними втратами, але рідко фермерам доцільно так довго тримати її у сховищі»”, — зазначає Андрій Марущак, комерційний директор компанії-постачальника обладнання для зберігання “Ван Дайк Технікс‎”‎.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!