Як держава підтримує стартапи в аграрній галузі?

0 317

Як розвиваються технологічний напрямок у сфері агро, та чим можуть допомогти та здивувати аграріїв українські стартапи розповість Олександр Романішин, екс-заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (2020-2021), радник міністра агрополітики, ментор ISE Corporate Accelerator, під час Плодоовочевої open space конференції «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ», повідомляє SEEDS.

“Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з ISE Corporate Accelerator працює над розвитком AgriFoodTEch-інновацій, створюємо AgriFoodTEch-інноваційну екосистему країни. Наприклад, ми створюємо огляди, щоб продемонструвати напрямок руху аграрних інновацій в Україні.

Ми організували агрохакатон. Це був своєрідний конкурс агротехнічних стартапів. Особливість хакатону полягає в тому, що вперше подібний захід організовується за ініціативою держави. Організаторами виступили Український фонд стартапів спільно з ISE Corporate Accelerator та Міністерством аграрної політики та продовольства України, з метою пошуку перспективних стартапів та створення успішних кейсів в аграрній галузі.

До заходу долучилися корпорації: Kernel, Agrain, IMK, Continental Farmers Group, HD-group, GFS, а також Trend and Hedge Club, USAID та Українсько-Швейцарська Бізнес Асоціація.

Переможці хакатону у лютому їдуть в Дубай на Agro Innovation Week. Крім того, великі агрохолдинги почали співпрацю зі стартапами, які брали участь у хакатоні. Мета нашої діяльності – показати, що Україна не лише сировинна країна, а й країна інновацій”, – зазначає Олександр Романішин.

“Крім того, спільно з USAID ми створили каталог агротехнологій, який налічує понад 100 українських успішних технологічних стартапів. Плануємо надрукувати друге видання англійською мовою та популяризувати українські стартапи на виставках та інших заходах за кордоном. Також запустимо проєкт Агроакселерація, який триватиме протягом трьох місяців. Будемо відбирати стартапи в сфері агро- та фуд-технологій, представники яких зможуть отримати нові навички та знання щодо залучення інвестицій, роботи з клієнтами та ін.”, – розповідає Олександр Романішин.

Детальніше про розвиток інновацій у агро та про їх держпідтримку фахівець розповість під час конференції.


Нагадаємо, Плодоовочева open space конференція «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ»– це екосистемний захід, який презентує професійні аналітичні прогнози розвитку ринку плодоовочевої продукції, технології виробництва і маркетингу ягід, овочів та фруктів та ефективні рішення для розвитку бізнесу на внутрішньому та міжнародному ринках.

Організаторами конференції виступають агромедіа-агенція SAPIENZA та Українська плодоовочева асоціація (УПОА) за підтримки Київського контрактового ярмарку.

Конференція відбудеться 15 лютого у Міжнародному виставковому центрі Києва ( Броварський пр-т, 15, метро «Лівобережна») в рамках виставки «Агровесна» (Конференц-зона 3 С). Початок о 12:15.

Участь у заході безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації за посиланням. Охочим взяти участь також потрібно попередньо зареєструватися на участь у заході «Агровесна». Реєстрація доступна тут.

Запрошуємо професійних виробників плодоовочевої продукції!

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!