В Україні стрімко дешевшають вітчизняні мінеральні добрива

1 484

Порівняно з показниками початку 2019-го ціни на вітчизняні мінеральні добрива знижуються щоквартально, і зараз є мінімальними за останні роки. Такі дані навів віце-президент Союзу хіміків України Ігор Гольченко під час розширеної наради, яку провів радник президента України з питань економіки Олег Устенко.

“Ми працюємо над тим, щоб цей процес продовжувався, або щоб, як мінімум, не було відчутних цінових коливань. Газ дійсно впав у ціні, і ми бачимо, що виробник реагує на це своєю ціною. Проте є ще низка способів, як можна дати ринку більш доступний товар, у чому зацікавлений кожен виробник”, – зазначив Ігор Гольченко.

В свою чергу президент Союзу хіміків України Олексій Голубов відзначив, що наразі вітчизняні заводи з виробництва мінеральних добрив працюють у нормальному режимі, всі працівники підприємств забезпечені необхідними засобами дезінфекції та захисту.

“У цьому році після шести років зупинки вдалося запустити виробництво аміаку на сєвєродонецькому “Азоті”. І це дало можливість збільшити виробництво продукції. Українські хіміки в першому кварталі цього року виробили мінеральних добрив на 170 тисяч тонн більше, ніж за той самий час у 2019 році. І у квітні українські підприємства ще збільшать виробництво”, – наголосив Олексій Голубов.

На розширеній зустрічі були присутні представники Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, представники агропромислового комплексу, виробники мінеральних добрив та сільськогосподарської техніки, а також профільні асоціації аграріїв і хіміків, повідомило офіційне інтернет-представництво Президента.

Зокрема під час наради обговорили ситуацію у сільському господарстві під час весняної посівної кампанії та шляхи забезпечення високих показників врожайності в Україні в умовах надзвичайної ситуації, спричиненої поширенням COVID-19.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. ии пише

    белоруские и российские удобрения всегда были дешевле и лучше чем удобрения нашего жлобья Не думаю что что то изменилось

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!