Український стартап планує реалізувати в США власну модель використання безпілотних технологій в агро

0 183

Українське новаторське підприємство з оптимізації агробізнесу та розвитку безпілотних технологій у сільському господарстві FarmFleet, оголосило про успішне завершення першого раунду фінансування. Підприємству вдалось залучити перші інвестиції в розмірі 550 000 дол. США, за оціночної вартості 3,7 млн дол. США. Тепер українці готуються до глобальної експансії, пише SEEDS.

Інвестиції планують використати в першу чергу для виходу стартапу за межі України та реалізації моделі надання роботизованих послуг в сільському господарстві на міжнародному ринку. Першим міжнародним пілотним ринком стануть Сполучені Шати Америки, повідомили в компанії.

Українська ІТ-компанія оптимізує бізнес-процеси в сфері обслуговування обприскувачів безпілотниками та сільськогосподарських послуг. Платформа з’єднує фермерів і сервісні компанії із зовнішніми підрядниками, оптимізуючи операції та підвищуючи ефективність, разом із тим наголошуючи на стійкості та турботі про довкілля.

Читайте також: В Україні вироблятимуть сучасні роботизовані системи для розмінування

“Наш проєкт втілює суть співпраці, оскільки ми прагнемо досягти постійного прогресу в розробці пестицидних продуктів, що відповідають принципам екологічної, соціальної та корпоративної відповідальності (ESG), та інших інновацій, що знаходяться на перетині агрохімії та надання послуг.

Об’єднавши досвід з різних галузей, ми плануємо ефективно впроваджувати нові підходи до використання пестицидів, зрештою, скорочуючи та мінімізуючи їх кількість, зберігаючи водні ресурси та сприяючи екологічно стійким умовам для процвітання сільськогосподарської галузі”, – каже співзасновник FarmFleet Володимир Гаплік.

Концепція та підходи компанії сприяють створенню сталого майбутнього для сільськогосподарського сектору в цілому. Завдяки застосуванню безпілотних обприскувачів та іншої сільськогосподарської роботизованої техніки платформа значно скорочує споживання засобів захисту рослин, одночасно зменшуючи використання пального, споживання води та скорочуючи викиди CO2.

«Місія нашої української команди полягає в тому, щоб підкреслити важливість досвіду нашої країни та знань українських фермерів у впровадженні та поширенні передових технологій та інноваційних методів ведення сільського господарства. Навіть у ці складні часи українські фермери були в авангарді глобальних тенденцій, підкреслюючи важливість робототехніки в сільському господарстві», – додав Валерій Яковенко, співзасновник FarmFleet та компанії DroneUA.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!