Українські фермери могли б непогано заробити, вирощуючи комах на корми для тварин

0 395

За оцінками експертів, попит на білок комах у кормах для тварин до 2030 року сягне 500 000 тонн. Деякі аналітики прогнозують, що до 2027 року галузь вирощування комах перевищить 3 мільярди доларів. Це означає зростання на 33% упродовж наступних п’яти років, пише SEEDS.

Великі компанії вже інвестували у дослідження щодо використання борошна з комах у кормах для тварин. Деякі почали додавати цей вид борошна до корму для домашніх тварин.

У 2020 році компанія Nestlé оголосила, що її корм для домашніх тварин Purina Beyond Nature’s Protein містить борошно комах як основний інгредієнт. Компанія Purina використовує личинки чорної солдатської мухи — популярну білкову добавку для виробництва корму для тварин. У Європі вони також використовуються в кормах для великої рогатої худоби.

«Ви будуєте установку для вирощування чорних солдатських мух або інших комах, де можете виробляти їх цілий рік, тоді як для соєвих бобів у вас є лише один урожай на рік», — розповів The Epoch Times доктор Джеффрі Томберлін.

Доктор Томберлін — ентомолог та директор програми судової медицини в Техаському університеті A&M. Він вивчає потенціал білків комах для споживання людиною та тваринами.

Читайте також:  Фермери з Київщини виготовляють вино та бренді з лохини

«Я думаю, що чорна солдатська муха — це приклад, який дає прямий зиск. Ми можемо виробляти більше продукції на рік порівняно з соєю або іншими просапними культурами. І ми можемо переробляти речі, які забруднюють довкілля, щоб годувати чорну солдатську муху», — додає він.

Гігант швидкого харчування McDonald’s з 2018 року експериментує з білком комах для заміни сої в курячому кормі, повідомляє epochtimes.com.ua.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!