Українських фермерів навчать ефективно боротися з соняшниковим вовчком

0 271

Насіння соняшнику залишається однією з основних експортних культур України, за обсягами зовнішньої торгівлі якою наша країна посідає провідне місце у світі. Проте в останні роки виробники України та майже усього світу зіткнулися з проблемою – ураженням товарних посівів паразитом – соняшниковим вовчком, що звісно не може не хвилювати аграріїв у контексті подальшої конкурентоспроможності їх продукції на експортних ринках.

Темі сучасних європейських ініціатив у боротьбі з вовчком соняшниковим буде присвячено виступ директора компанії “Євросем” Дмитра Шацмана під час Міжнародної конференції аграрного бізнесу  “Збільшення прибутків у міжнародній торгівлі”, яка відбудеться 19 лютого у Києві в Міжнародному виставковому центрі.


Дізнатися детальну актуальну інформацію про захід можливо у соцмережі Facebook.

Пройти безкоштовну реєстрацію на конференцію можливо за посиланням>>>

Захід проводить агромедіа-агенція Sapienza разом з Ольгою Трофімцевою, експертом з зовнішніх ринків, в.о. міністра аграрної політики та продовольства України (2019) та за підтримки Контрактового ярмарку та Посольства Королівства Нідерланди в Україні.


Як зазначає Дмитро Шацман, під час Четвертого Міжнародного симпозіуму, присвяченого вовчку соняшниковому, що відбувся в Бухаресті у липні 2018  року, цей паразит був названий загрозою №1 у світі для розвитку товарного вирощування “квітки сонця”.

“Таке визначення цій трав’янистій безхлорофільній рослині було дано недарма. Адже під час ураження порушується водний і поживний режим коренів і надземної частини рослин соняшнику. Втрата води призводить до порушення транспірації в ураженої рослини, в кілька разів збільшується водний дефіцит і  знижується фотосинтезна активність.

При ураженні рослин соняшнику вовчком також сповільнюється їх зростання і розвиток, що, у свою чергу, призводить до значних втрат урожаю. Крім того, листя соняшнику в’яне і никне в результаті дефіциту води, через деякий час воно жовтіє. Все це обумовлює актуальність питання боротьби з паразитом та спонукає шукати способи боротьби з ним агровиробників в усьому світі, зокрема, й на європейському континенті”,- говорить Дмитро Шацман.

Детальніше про небезпечність соняшникового вовчка, практичні кроки з протидії розповсюдженню паразита, які робляться сьогодні в Європі та надійні способи запобігання захворювання полів, які можуть використати вже сьогодні українські фермери Дмитро Шацман розповість під час конференції.

Конференція “Збільшення прибутків у міжнародній торгівлі”  відбудеться в рамках виставки “АгроВесна 2020”.

Під час конференції, зокрема, виступлять експерт з зовнішніх ринків, в.о. міністра аграрної політики та продовольства України (2019) Ольга Трофімцева, аналітик аграрних ринків Андрій Панкратов, директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Катерина Звєрєва та інші фахівці з виходу на міжнародні ринки.

Конференція складається з 4-х блоків:

  • Принципи успішності та ефективності компаній-лідерів на міжнародних ринках;
  • Нові ринки для українського виробника;
  • Міжнародний досвід країн-лідерів;

+ Інтерактивний блок.

Cайт конференції

Дізнатися детальну актуальну інформацію про захід можливо у соцмережі Facebook.

Пройти безкоштовну реєстрацію на конференцію можливо за посиланням>>>

Реєстрація для ЗМІ за посиланням>>>

Місце проведення:

МВЦ, Броварський пр-т, 15, Київ

конференц-зал № 6, павільйон № 2, вхід 2А

 

Початок реєстрації о 12:00

Час проведення: 12:30–16:00

Інформаційні партнери заходу: Agri-gator  EastFruitUkraineFood.orgAgri-GatorАгроіндустріяУННАгроперспективаDrone.UA

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!