Українців навчать створювати і розвивати молочні ферми
Сьогодні близько 70% українського молока виробляється в господарствах населення. Однак виробництво молока з року в рік зменшується. Виправити ситуацію можуть інвестиції, спрямовані на розвиток сімейних молочних ферм за прикладом більшості розвинених країн світу.
Як розвинути індустрію сімейних молочних ферм в Україні, яких результатів вже вдалося досягти в цьому напрямку та з чого починати фермеру, щоб отримати інвестиції для розвитку свого бізнесу, розповість президент Української кооперативної федерації Михайло Корилкевич під час торгової площадки
“Ніші. Технології. Інвестиції” з циклу “Збільшення прибутків в агробізнесі”.
Організатор: агромедіа-агенція Sapienza.media
Захід пройде 28 жовтня в рамках виставки “ІНТЕРАГРО-2020”
у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ, Київ)
Відкрита конференц-зала, пав. 3, вхід 3А
ПОЧАТОК: 11.00
Захід відбудеться за підтримки Київського міжнародного контрактового ярмарку.
Солодкий партнер торгової площадки – “Житомирські ласощі” та ARTIS.
Виступ Михайла Корилкевича стосуватиметься особливостей роботи проєкту створення сімейних молочних ферм (СМФ) як запоруки відродження молочної галузі та підприємництва на селі.
«СМФ – перший в Україні інвестиційний проєкт, спрямований на розвиток індустрії сімейних молочних ферм. Проєкт передбачає навчальну, технологічну та фінансову допомогу сім‘ям у створенні та розвитку ферм, відкритті молочних кооперативів та розбудові сільськогосподарських кластерів, а також залученні дрібних та великих інвестицій для сталого розвитку галузі», – зазначає Михайло Корилкевич.
Ініціатором проєкту виступає компанія «Укрмілкінвест» за підтримки урядів України, Канади, Швеції та Фонду розвитку ООН. Бізнес-план розроблений разом з компанією Baker Tilly.
За час роботи проєкту в Україні вже відкрито понад 50 ферм та залучено близько $1 млн інвестицій для розвитку галузі. В планах проєкту на найближчі 5 років – створення 5 тис. ферм, які будуть виробляти 10% продукції національного молочного ринку.
Вхід на захід вільний, за умови попередньої реєстрації>>>
За додатковою інформацією звертайтесь:
+38 099 737 17 92
+38 093 968 31 24
Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!