У Давосі AgroHub представить технології та інновації українського агробізнесу
Agrohub представить можливості українського агробізнесу для міжнародних інвесторів під час Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму в Давосі.
Agrohub візьме участь у першому в історії Українському Домі в Давосі (Швейцарія), та проведе відкриту дискусійну панель для міжнародних інвесторів під час 48-ої щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму.
Дискусійна панель «Як технології та інновації змінюють український агробізнес» відбудеться 23 січня, о 14:00, в Українському Домі.
Мета заходу – залучити увагу світових гравців до України, представити можливості українського агробізнесу та ввести Україну до пулу світових інноваторів.
Дискусія покликана відповісти на наступні питання:
- Як Agritech успішно змінює глобальні тенденції в сільському господарстві та продовольчому ринку України та інших країн?
- Які можливості та ризики для світових інвесторів та новаторів в Україні сьогодні?
- Чи відкриті українські агрохолдинги для нових технологій?
- Хто входить до нової екосистеми українських сільськогосподарських інвестицій?
- Яким чином цінності інноваційної економіки втілились в сільськогосподарській практиці в 2017-2018 роках?
Спікерами виступлять:
Модератор дискусії Алекс Ліссітса (Україна) – Генеральний директор агрохолдингу ІМК, суспільний діяч, президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».
Юрій Косюк (Україна) – засновник та Голова правління МХП (ПАО «Миронівський̆ хлібопродукт»), одного з найбільших агрохолдингів України, що спеціалізується на виробництві м’яса птахів та вирощуванні зернових.
Юлія Порошенко (Україна) – засновник та керівник проекту Agrohub, співзасновник корпоративного стартап-акселератора Radar Tech.
Тобіас Менн (Tobias Menne), (Німеччина) – Global Head Digital Farming Bayer AG
Майкл Хорш (Michael Horsch) (Німеччина) – співзасновник та керуючий
Horsch Machines, провідного європейського виробника сільськогосподарської обробки ґрунту та посівного обладнання.
«Існує стереотип, що аграрна галузь України не сучасна та не сприйнятлива до інновацій. Ми хочемо оскаржити цей міф на світовій арені та представити нові успішні проекти для міжнародних інвесторів. Україна – це унікальний майданчик для нових технологій, у нас є прогресивні та відкриті до співпраці найбільші холдинги, сильна кадрова база технічних фахівців, цікаві та успішні стартапи, і безумовно, позитивна динаміка розвитку галузі Agritech. Все це ми прагнемо показати міжнародній спільноті та почати діалог з інвесторами», – зазначає Юлія Порошенко.
“За результатами 2017 року український агросектор утримав лідируючі позиці з експорту продуктів та послуг з обсягом понад 17 млрд.доларів США. Але ми всі усвідомлюємо, що йдеться про сировину. Саме тому інвестиції в агроінновації є вкрай важливими і необхідними, бо дозволять надавати хайтек-послуг всьому світу, і лише agritech експорт сягне понад 5 млрд.доларів США вже у найближчі 5-7 років”, – коментує перспективи Алекс Ліссітса.
Дискусійна панель відбудеться 23 січня, о 14.00, в Українському Домі, за адресою м. Давос, Променад, 73.
Вхід вільний.
Акредитація для журналістів start@agrohub.org
Для інформації:
Agrohub – проект з розвитку агроінновацій. Його мета – покращити ефективність агросектору за рахунок впровадження інновацій і технологій, даючи можливість талантам реалізовувати свій потенціал.
Для цього Agrohub акумулює інформацію, будує зв’язку і стає каталізатором відносин між агрокомпаніями і розробниками технологічних рішень, експертами, науковими установами, медіа та міжнародними співтовариствами.
Agrohub навчає управлінців агрокомпаній філософії та практиці інновацій, а також популяризує культуру інновацій в агросекторі через освітні програми та медіа.
Восени 2017 року Agrohub разом з компанією «Миронівський хлібопродукт» та технологічним кластером Radar Tech запустив акселератор аграрних інновацій MHP Accelerator.
Ukraine House in Davos – багатоформатний простір Український Дім буде працювати в Давосі (Швейцарія) під час 48-ї Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму. Під загальною темою: «Україна: креативність, інновації, можливості» лідерам світового бізнесу, технологій та інвестицій будуть представлені інвестиційні можливості в українські сектори ІТ та інновацій.
Український Дім буде працювати з 22 до 26 січня 2018 року. Організатором проекту виступає Українська асоціація венчурного і приватного капіталу (UVCA) в партнерстві з Western NIS Enterprise Fund та Фондом Віктора Пінчука.
Український Дім буде функціонувати паралельно з іншими численними подіями під час Щорічної зустрічі ВЕФ.
В Українському Домі будуть обговорюватися світові економічні тенденції в контексті розвитку нових технологій, де тема України буде вписана до глобального контексту. Також там будуть проводитися двосторонні зустрічі між представниками стартапів і власниками венчурного капіталу з різних куточків світу.
Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook InstagramYoutube та Підписуйтесь!