Технологічне обладнання дозволяє збільшити термін зберігання плодоовочевої продукції
Для компаній, які займаються зберіганням або заморожуванням овочів, фруктів та ягід перш за все, важливим є вибір надійного постачальника технологічного обладнання. Щоб дізнатися про надійних партнерів на ринку, ми звернулися до компанії, яка займається зберіганням плодоовочевої продукції вже близько десяти років. Директор ТОВ «Вегі тренд» Тарнавський Марк Мирославович розповів, якому постачальнику надає перевагу, та чому.
«Ми з компанією «Ван Дайк Текнікс» працюємо давно. Це дійсно надійний партнер, оскільки і обладнання надійне — ніколи не підводить. Усі замовлення виконують вчасно. Ми з ними 9 років співпрацюємо, і ніколи проблем не було. Крім встановлення, виконують і обслуговування обладнання.
У смт Велика Димерка на Київщині в нас є холодильний термінал розрахований на зберігання 25 тис. тонн продукції недовготривалого зберігання. Його потрібно було модернізувати для довгострокового зберігання. З цим завданням звернулися до «Ван Дайк Текнікс». Удосконалюватимемо 12 камер для картоплі. Кожна камера може вмістити по 500-600 тонн продукції. Уже до 25 серпня проєкт має бути закінчений – почнемо приймати картоплю. Модернізація дозволить збільшити термін її зберігання з, теперішніх 3, до максимальних 12 місяців. Це, у свою чергу, дозволить і в червні-липні громадянам купувати якісну українську картоплю. Не треба буде імпортувати її з-за кордону.
Ми також зберігаємо ягоди і моркву, і капусту, буряк, черешню. Нове обладнання дозволяє збільшити термін зберігання цієї продукції».
Директор ТОВ «Ван Дайк Текнікс» Андрій Марущак також розповів про досвід роботи з ТОВ «Вегі тренд»:
«До нас звернулися ТОВ «Вегі тренд» по допомогу в модернізації сховища. Після обстеження обладнання, ми побачили, що технології для довготривалого зберігання там немає. На об’єкті було встановлено звичайне холодильне обладнання, яке розраховане на 1-3 місяці зберігання, але обладнання для забезпечення правильної технології зберігання не було.
Ми запропонували 5 варіантів вирішення цієї проблеми, щоб після проведення модернізації камер була можливість зберігати овочі та фрукти до нового врожаю, та модернізувати декілька камер для можливого зберігання цибулі або часнику. Із усіх варіантів був обраний найкращий і в кінці серпня, вже буде можливість закладати на довготривале зберігання овочі. Це дасть фермерам змогу продавати український врожай не тільки в осінньо-зимовий період, а рівномірно, протягом всього року.
Важливо, що ми не постачаємо холодильне обладнання, бо його можуть постачати всі і у «Вегі Тренд» воно є, але користі з нього немає. Наша відмінність в тому, що ми постачаємо саме технологічне обладнання, яке дозволяє правильно і довготривало зберігати продукцію відповідно до технології».
Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook InstagramYoutube та Підписуйтесь!