Смачно і корисно: кондитер з Ужгорода робить ексклюзивні солодощі

0 686

Ганна Васильєва — кондитер з Ужгороду. Вона готує зефір за власним ексклюзивним рецептом, який розробляла 5 років. Солодощі у Ганни корисні, з мінімальною кількістю цукру і максимальною кількістю фруктів. Про те, як їй вдалося створити “солодкий” бізнес та про плани на майбутнє читайте на SEEDS.

Ганна переїхала до Ужгорода у 2014 році з Луганська разом із чоловіком та сином. За професією жінка політолог, кандидат наук, викладає в Східноукраїнському університеті ім. В.Даля. Кондитером, як розповідає, стала за покликом серця.

“Солодощі повинні бути не тільки красивими, а й, насамперед, корисними”

За таким принципом працює майстриня солодощів. Методом безкінечного експерименту їй вдалося добитися того, що в цьому зефірі мінімум цукру (так, щоб тільки загус), зате — максимум фруктів і вітамінів. Недарма його наперед замовляють закарпатки, які стежать за фігурою, і навіть мами починають із цих солодощів прикорм для малюків.

Корисні солодощі, це справді наш девіз. Ми принципово використовуємо тільки корисні та натуральні продукти: масло, шоколад, високоякісне какао-масло та порошок, нерафіновану кокосову олію, яка максимально корисна, кокосове та рисове борошно… Безглютенове борошно, цукрозамінники, які ми використовуємо, – також найвищої якості, це той єдиний варіант, про який ученими доведено, що він може бути корисним для здоров’я, а не навпаки: це суміш еритриту та стевії, яка не має побічних ефектів, як приміром, фруктоза, і не провокує ріст рівня цукру в крові. Ми зараз маємо певне меню, де все це застосовуємо, згодом, звісно, наша лінійка буде розширюватися, але ми дотримуватимемось того ж принципу: солодощі мають бути корисними. Це такий собі навіть виклик часу”, – розповідає кондитерка.

Над сьогоденним рецептом зефіру працювала 5 років

Такий довгий пошук рецептури обумовлений тим, щоб зменшити цукор в солодощах до оптимального рівня.

Моєю метою було зменшити кількість цукру до оптимального рівня, який би давав смак і водночас, потрібну консистенцію. Теоретично, можна зробити її іще меншою, але тоді зефір погано застигатиме. Магазинний зефір довго зберігається саме тому, що там фруктів менше, а цукру багато, тож він у вакуумній упаковці може понад місяць не втрачати смакових якостей. А мій зефір буде всихати і за два дні стане таким “дерев’яним”, тому його треба швидко з’їсти, максимум за два дні”, – пояснює Ганна.

Із планів на майбутнє в Ганни – започаткувати серію солодких майстер-класів у сімейній кондитерській та запатентувати свою рецептуру зефіру.

У широкому доступі є чимало рецептів, але там набагато більше цукру, я ж на практиці звела його до мінімуму. Тому таки зберуся якось і запатентую”, – каже кондитер.

SEEDS за матеріалами Укрінформ

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!