Що заважає експортувати українську яловичину?
Одна з проблем українського виробника м’яса, що існує наразі при експорті, – це європейська процедура регламентування потрібної документації для перевезення яловичини та свинини. У цьому переконаний Максим Гопка, аналітик Українського клубу аграрного бізнесу. За його словами, проблеми з регламентуванням документації не дозволяють Україні експортувати яловичину в таких об’ємах, які дозволили б галузі стабільно розвиватися, пише SEEDS.
Зокрема, про цей фахівець розповів на виставці EuroTier 2022, яка є провідною міжнародною щорічною подією в галузі професійного фермерства та тваринництва. Під час заходу відбулася панельна дискусія “Боротьба за існування українського тваринництва”, в межах якої учасники обговорили майбутні перспективи України на світовому ринку виробництва продуктів тваринного походження. Крім цього, основними питаннями, що піднімалися, були експорт, робота зернового коридору, потенціал розвитку переробки в галузі тваринництва.
Читайте також: Вартість м’яса в Україні продовжує збільшуватися
Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram“В Україні споживання яловичини на внутрішньому ринку знаходиться на досить низькому рівні. Тому для галузі ефективним було б застосувати механізм, котрий мали навесні з молочною продукцією, коли ми мали гостру проблему всередині країни з попитом на молочні продукти. Як вихід – українські фермери почали експортувати до ЄС, задовольняючи попит європейського споживача як ціною, так і якістю. Такий підхід може бути прикладом для експорту яловичини в майбутньому”, – пояснює Максим Гопка.
Youtube та Підписуйтесь!