Що отримують аграрії від автоматизації управління виробництвом, зберіганням та логістикою?

0 574

Прискорити роботу підприємства, зекономити на трудових ресурсах та уникнути помилок під час закладання на зберігання, транспортування та інших операцій дозволяє автоматизація цих процесів за допомогою обладнання та програмного забезпечення. При цьому продуктивність праці зростає на 30%. Які ще переваги отримують фермери та великі аграрні підприємства від застосування сучасних інформаційних технологій, розповість Олексій Гладишев, CEO компанії “Новітні індустріальні рішення” (New Industrial Solutions) під час Плодоовочевої open space конференції «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ», повідомляє SEEDS.

“Управління ланцюгами постачання — це складний процес від планування закупівельної діяльності, до роботи складів, транспортування та доставки. Багато аграріїв часто думають радше про те, як виготовити/виростити/зібрати більше, але менше звертають увагу на те, як ефективно зберігати продукцію. Наразі змінилася парадигма ведення аграрного бізнесу. Якщо раніше було просто важливо доставити товар точки А в точку В за мінімальні кошти, то зараз завдання змінилось. Його можна сформулювати так: якісне виконання заявки важливіше за її вартість. Справа у тому, що зросли ризики того, що замовлення взагалі не відбудеться. Чому? Тому що виробник звик продавати “з поля” і не інвестувати у інфраструктуру для зберігання”, — говорить Олексій Гладишев.

“У ідеалі, завданням сучасного аграрного виробника є продавати протягом усього року. Так, наприклад, можна забезпечити стабільний прибуток та отримати максимально вигідну ціну на свій продукт. Наша компанія спеціалізується на тому не як, наприклад, виростити яблуко, а як його зберегти, у якому вигляді реалізувати, як транспортувати до кінцевого споживача. Ми допомагаємо обчислити, як розподілити складську інфраструктуру, скільки потрібно холодильників, транспорту для постачання продукції, що портрібно господарству для ефективного збереження врожаю”, — зазначає фахівець.

Якщо у вас є хоч якась інфраструктура (склади, переробка, доробка) і ви хочете інвестувати в її автоматизацію, то отримаєте +30% до продуктивності праці, говорить CEO компанії “Новітні індустріальні рішення”.

Крім постачання програмного забезпечення компанія здійснює логістичний аудит, постачання і монтаж складського обладнання та техніки, впровадження стандартів складських об’єктів та ін.

Детальніше про те, як аграріям зекономити час та кошти з допомогою автоматизації Олексій гладишев розповість під час конференції.


Нагадаємо, Плодоовочева open space конференція «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ»– це екосистемний захід, який презентує професійні аналітичні прогнози розвитку ринку плодоовочевої продукції, технології виробництва і маркетингу ягід, овочів та фруктів та ефективні рішення для розвитку бізнесу на внутрішньому та міжнародному ринках.

Організаторами конференції виступають агромедіа-агенція SAPIENZA та Українська плодоовочева асоціація (УПОА) за підтримки Київського контрактового ярмарку.

Конференція відбудеться 15 лютого у Міжнародному виставковому центрі Києва ( Броварський пр-т, 15, метро «Лівобережна») в рамках виставки «Агровесна» (Конференц-зона 3 С). Початок о 12:15.

Участь у заході безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації за посиланням. Охочим взяти участь також потрібно попередньо зареєструватися на участь у заході «Агровесна». Реєстрація доступна тут.

Запрошуємо професійних виробників плодоовочевої продукції!

Контакти організаторів: +38(099) 737-17-92

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!