Плантації алое – нова ніша для аграріїв півдня України

0 1 247

Вирощування алое в великих масштабах може стати вигідною нішею для аграріїв півдня. Алое – рослина невибаглива, не вимагає частого поливу і особливого догляду.

Ця рослина універсальна – використовується в медицині, харчуванні і косметології, а рідкісні та ексклюзивні продукти завжди відрізнялися високою рентабельністю.

На півдні України алое можна вирощувати в звичайних теплицях, які в зимовий період мають підігрів. В середньому в теплиці на 20-25 м² можна отримати близько 50 рослин.

Замовниками рослини можуть стати фармацевтичні компанії, харчові і косметичні концерни. Як екзотичного продукту алое можна запропонувати кафе і ресторанах.

У природних умовах деревоподібне алое досягає висоти близько 15 м, а ось на підвіконні – це лишень невеликий кущик.

Сучасна наука і фармакологія офіційно визнали алое лікарською сировиною, що представляє особливу цінність. Тому на його основі випускають такий препарат, як “Сабур” – висушений сік алое, що лікує печінку. Є також і “Емульсія алое”, яка показала високу ефективність при ураженні шкіри, внаслідок впливу радіоактивного випромінювання високої інтенсивності.

Високий лікувальний ефект препаратів на основі алое пояснюється унікальним хімічним складом рослини. До того ж в рослині присутні сапоніни (очищають і антисептичні властивості), органічні кислоти (альфа – амілаза), мінеральні елементи (кальцій, калій, натрій, магній, цинк, мідь, хром і т.д.), замінні і незамінні амінокислоти. Вітаміни: В1, В2, ніацин, В6, С, холін, фолієва кислота, Е, А, бета – каротин.

SEEDS.org.ua за інформацією agro-yug 

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!