«Оптимізація роботи фермера»: які завдання вирішує сучасне програмне забезпечення для сільськогосподарських дронів

0 163

Уже скоро відбудеться вебінар «Безпілотні технології у садівництві та овочівництві: можливості використання у Східній Європі та Центральній Азії», організований Проєктом розвитку плодоовочевої торгівлі ФАО/ЄБРР, EastFruit та Sapienza Media! А ми продовжуємо знайомитися зі спікерами заходу. Так, цього разу SEEDS вдалося поспілкуватися Тетяною Кондратенко, керівником картографічного відділу, спеціалістом із впровадження безпілотних технологій Drone UA.

Зокрема, вона розповіла, які завдання вирішує сучасне програмне забезпечення для сільськогосподарських дронів. За її словами, нові розробки дозволяють фермерами вчасно виявляти проблеми на полях чи в садах та швидше реагувати на них.

«Сучасне програмне забезпечення допомагає оптимізувати роботу фермера на місцевості. Тож відтепер аграрії мають змогу витрачати менше часу на збір статистичної інформації щодо певних проблем (бур’яни, вплив хвороб тощо), а також обирати ефективніший метод для вчасного запобігання їм. Це все стає можливим завдяки картуванню. До того ж, сучасне програмне забезпечення призначене для поєднання процесів отримання інформації з поля та реагування на виявлені негаразди. Це допомогає у разі необхідності оперативно відреагувати на знайдену проблему, подіяти на зону неоднорідності, дати не просто якусь практичну рекомендацію або пораду, а прийняти рішення щодо подальших кроків у роботі», – зазначає Тетяна Кондратенко.

Експерт акцентувала увагу на тому, що сфера розробки програмного забезпечення для сільськогосподарських дронів знаходиться у постійному розвитку. Тож функціонал систем для безпілотників увесь час збільшується.

«У 2021-2022 роках з’явилися нові можливості використовувати програмне забезпечення не лише з класичною технікою, коли ми могли задавати зони для диференційного внесення добрив чи засобів захисту рослин. Наразі є можливість створювати карти обробок саме для дронів: тобто безпілотник збирає інформацію, а потім використовує її для того, щоб фактично не просто здійснювати пошук питань і скаутинг, а й приймати рішення щодо внесення ЗЗР», – додає Тетяна Кондратенко.

Читайте також: «У 30 разів дешевше за «традиційні» способи»: експерт оцінив економічну вигоду від використання дронів для внесення добрив та ЗЗР

Хотіли б дізнатися більше про програмне забезпечення для сільськогосподарських дронів і не тільки? Тоді обов’язково реєструйтесь для участі в вебінарі за посиланням. Участь у безкоштовна!

Вебінар відбудеться вже 27 вересня 2022 року з 10:00 до 13:00 за київським часом. Детальніше прочитати про захід можна за посиланням.

Тож не пропустіть вебінар! Буде цікаво та пізнавально.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!