Виробники яблук звернулися до європейських імпортерів та постачальників добрив і ЗЗР

0 1 994

Після початку війни експорт деяких товарів майже повністю зупинився. Це стосується фруктів та яблук, зокрема. Тим не менше, у цей складний час садівники продовжують працювати та виплачувати зарплатню робітникам. Щоб це було можливим і надалі, виробники просять про допомогу європейських імпортерів. Також вони закликають постачальників добрив та засобів захисту рослин на час війни частково змінити правила співпраці та розрахунків, повідомляє SEEDS.

Із відповідним закликом до закупівельників та постачальників добрив звернувся фінансовий директор ТОВ «Сади Донбасу» Сергій Остапець:

“Наразі українські садівники не мають можливості відправити яблуко на експорт, внутрішній ринок скоротився і змінився, продажі впали. У пріоритеті товари першої необхідності та на жаль, яблука до цих товарів не належать. Основний споживач яблук – жінки та діти – змушені були залишити країну, поїхавши до Європи, рятуючись від війни та смерті.

У зв’язку з цим звертаюся до європейських компаній, жителів Європи та всім кому небайдужа Україна!

Ви можете купити українське яблуко і це яблуко роздати у своїх країнах усім, хто потребує гуманітарної допомоги. При цьому розпочнеться рух вантажівок між нашими країнами. З України – яблука, в Україну – машини з гуманітарним вантажем або товарами першої необхідності.

А Підприємства Східної України, які, на жаль, не зможуть вам зараз відправити яблуко через порушене транспортне сполучення, якщо ви готові, можуть роздати ці яблука населенню найбільш постраждалих регіонів, які залишилися в Україні.

А гроші підприємства, що надійшли, використають на виплату заробітної плати, оскільки роботи у саду ніхто не зупиняв. Люди працюють. Триває обрізування, почалися обробки тощо.

Ще хотів звернутися до компаній виробників та дилерів ЗЗР та добрив. В даний час ви “ГОТОВІ” відпускати вашу продукцію по 100% передоплаті та з вашою націнкою. Клас! Ви не хочете ризикувати та хочете далі заробляти гроші на аграріях. А може, варто стати поруч із фермером, сільгоспвиробником і поділити всі ризики разом? Надати відстрочку, забрати завищені націнки?!? Syngenta, Bayer, BASF, ADAMA та інші – не хочете допомогти Україні?”

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!