Наскільки економічно доцільне вирощування малини та лохини за технологією закритого ґрунту?

0 273

На сьогоднішній день в Україні лише незначна частина малини та лохини вирощується у закритому ґрунті. Попри те, що дана технологія є світовим ягідним трендом, що все більше набирає обертів, фахівці ягідного ринку стверджують, що вона має як свої переваги, так і недоліки.

Технологіям, можливостям та труднощам при вирощуванні малини та лохини у закритому ґрунті буде присвячено виступ керівника Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Тараса Баштанника під час 17-ї міжнародної конференції «Овочі та фрукти України-2021. Нові інвестиційні можливості», що відбудеться у Києві 3 грудня, повідомляється на сайті УПОА.

Цей рік охарактеризувався досить високими цінами на малину на світових ринках, що лише посилило інтерес до вирощування цієї ягоди в Україні серед фермерів. У свою чергу лохина в останні роки продовжує залишатися однією з найпривабливіших культур для ягідників, зазначає керівник УПОА.

«На цьому фоні фермери, які займаються ягідним бізнесом, замислюються про впровадження нових технологій у виробництві та, зокрема, про закритий ґрунт. Серед переваг закритого ґрунту – можливість для ягідника розпочинати сезон реалізації продукції у набагато більш ранні терміни – саме тоді, коли ринкова ціна на ягоду перебуває на найвищому рівні. Крім того, закритий ґрунт дозволяє зберегти врожай ягідника від впливу складних погодних умов. Однак, серед недоліків – необхідність вкладення великих інвестицій, що іноді робить ведення бізнесу економічно недоцільним. Про те, наскільки доцільним є впровадження даної технології в українському ягідному бізнесі, її можливих недоліках та перевагах ми поговоримо у ході 17-ї міжнародної конференції «Овочі та фрукти України-2021. Нові інвестиційні можливості», – зазначає Тарас Баштанник.

 

Зазначимо, що у ході 17-ї міжнародної конференції: «Овочі та фрукти України 2021. Нові інвестиційні можливості» провідні міжнародні експерти ягідної галузі розкажуть про перспективи ягідного бізнесу України.

Зареєструватися для участі у конференції можна за посиланням.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!