На Закарпатті відкрили єдиний у світі музей гуцульської бриндзі
У Рахові розпочав свою роботу єдиний у світі музей гуцульської бринзі. Започаткували його, аби розповісти всім охочим про унікальні традиції гуцулів. Це сучасний інтерактивний музей, в якому демонструють весь процес створення сиру.
В приміщенні музею можна дізнатися все про гуцульську бриндзю – одну з найулюбленіших страв гуцулів та обов’язковий компонент для понад 30 страв.
Новий музей буде “ланцюжком” між розповідями про бриндзю і мандрівками на полонину до господарств, де її виготовляють.
А ще “Музей гуцульської бриндзі в Рахові” популяризуватиме професію вівчаря та підвищуватиме її престижність, а ще зберігатиме традиційні технології виготовлення сиру та гуцульської культури. Все це сприятиме збільшенню доходів вівчарів, що півроку працюють на полонинських господарствах.
Гуцульська бриндзя наділена життєдайною енергією, яка потрапила до неї із соком понад 60 лікарських трав, що збагачують флору Карпат. Вона дуже корисна, адже підвищує імунно-захисні функції, збагачує організм кальцієм та іншими мінеральними добавками.
Як заробити на нішевих продуктах в Україні? В яке крафтове виробництво доцільно інвестувати і які технології допоможуть зібрати максимальний врожай?
Відповіді на ці питання Ви почуєте від провідних агрофахівців під час Міжнародної конференції:
“Ніші. Технології. Інвестиції” з циклу “Збільшення прибутків в агробізнесі”
від Sapienza.media
28 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ, Київ).
SEEDS.org.ua за інформацією Tourinform
Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook InstagramYoutube та Підписуйтесь!