На Закарпатті ветерани заснували виробництво крафтових м’ясних делікатесів
На Закарпатті ветерани ЗСУ відкрили власне крафтове виробництво під назвою «Вуйко Еко». Засновники бізнесу — ветерани Збройних Сил, звільнені за станом здоров’я у 2024 році, пише SEEDS.
Василь Поприк (позивний «Вуйко»), Віктор Суліма (позивний «Грузин»), Владислав Опаленик (позивний «Директор») були раніше знайомі, двоє з них навіть служили в одній бригаді.
«Я ще в госпіталі мав ідею саме з ветеранами організувати власну справу. Ідея — про команду однодумців-ветеранів у складі 25-30 осіб, яка формує чіткий образ масштабу бізнесу, де люди працюють разом, підтримуючи один одного», — розповів Василь Поприк Аgroportal.
Крафтові ковбаси — це не просто продукт харчування, а й гастрономічний досвід. Вони дозволяють відкрити для себе нові смаки і аромати. Усю продукцію ветерани готують за рецептами своїх батьків та дідів. Це автентичні закарпатські м’ясні делікатеси, унікальні локальні рецепти й традиції.
Читайте також: Родина переселенців відкрила на Вінниччині козину ферму, з молока роблять сири та йогурти
Особливість продукції ТОВ «Вуйко Еко» в тому, що вся вона виготовлена вручну, без додавання консервантів, має високу якість і унікальний смак.
«Зараз ми хочемо стати провідним українським виробником екологічних автентичних м’ясних та молочних продуктів найвищої якості, заснованих на закарпатських традиціях, що поєднують у собі багатовікові рецепти та сучасні стандарти», – каже Василь Поприк, співвласник крафтового виробництва «Вуйко Еко».
Сам шлях від ідеї до її втілення, за словами засновників, тривав близько трьох місяців. За цей час вони облаштували приміщення, закупили обладнання, знайшли надійного постачальника сировини, деякі питання ще й досі знаходяться на стадії вирішення.
На даний час обсяг виробництва сягає 200 кг на місяць, сировину закуповують лише сертифіковану, адже якість для виробників є принциповим питанням. Свою продукцію ТОВ «Вуйко Еко» реалізує в Ужгороді та наближених селищах. Також приймають замовлення онлайн. Підприємці зізнаються, що мають навіть запити на свою продукцію з Європи та США, але на даному етапі ці ринки для них поки недосяжні.
Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!