Молочні господарства України отримають додаткову допомогу від Швейцарії

0 181

Швейцарія виділила додатково близько 88,5 млн гривень на підтримку господарств з виробництва молока в семи областях. Допомогу можуть отримати виробники з Дніпровщини, Донеччини, Запоріжжя, Луганщини, Миколаївщини, Одещини та Херсонщини, пише SEEDS.

Це вже друга фаза фінансованого Швейцарією проєкту гуманітарної допомоги. За результатами першої фази 296 господарств в Чернігівській, Київській, Сумській та Харківській областях вже отримали необхідні для дотримання належної гігієни у виробництві молока засоби.

Метою проєкту є забезпечення продовольчої безпеки в цілому та зокрема через покращення доступу для населення України до якісних та безпечних молочних продуктів, що виробляються в Україні. Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики.

«Покращення доступу фермерів до критичних виробничих засобів також має максимально знизити ризик того, що низький рівень гігієни доїння призведе до погіршення здоров’я тварин, запустивши небезпечний цикл поширення захворювань, що теж матиме негативний вплив на безпечність харчових продуктів.

Тому неспроможність фермерів дотримуватися гігієнічних стандартів може мати довгостроковий вплив на можливість швидкого економічного відновлення галузі та, як наслідок, негативно вплинути на продовольчу безпеку, безпечність харчових продуктів і здоров’я споживачів», — йдеться у повідомленні.

За підтримки Швейцарії виробники молока мають змогу отримати засоби для миття та дезінфекції доїльного обладнання, перед- та післядоїльної обробки вимені, серветки для гігієни вимені, рукавички, реактиви для виявлення прихованих форм маститів, дезінфектанти для тваринницьких приміщень тощо, що повною мірою задовольнить тримісячну потребу.

Читайте також: Українці розробили та виготовляють унікальні безпілотні літаки для обстеження полів

Закупівля товарів переважно здійснюватиметься безпосередньо в тих українських постачальників, які діяли на ринку і до війни, щоб не порушувати вибудовані взаємозв’язки з господарствами з виробництва молока, задля відновлення їхніх виробничих практик та технологій відповідно до вимог виробника доїльного обладнання.

Для одержання гуманітарної допомоги зацікавлені виробники молокамають заповнити реєстраційну форму до 31 жовтня включно та одержати на вказану ними електронну адресу підтвердження запиту від проєкту.

Реєстраційна форма доступна за посиланням: https://forms.gle/1ZUWVLPpwMMiNYNN7

 

 SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!