Крафтяр із Дніпра виготовляє унікальний буряковий джин

0 295

Дніпрянин Олександр Рябцев створює дивовижні різновиди джину, які здобувають високі нагороди на професійних дегустаційних конкурсах. Найбільш незвичні виготовляє з калини та навіть буряка, пише SEEDS.

Серед асортименту смаків є абсолютно несподівані різновиди, яких не знайдеш ніде у світі, – джин з гумі, айви, калини, кизилу.

«Я відпрацьовую рецепти джинів – як класичних, так і нових, ексклюзивних. У колекції вже є близько 15 рецептів джину, які неодноразово були презентовані на дегустаційних конкурсах.

Окрема лінійка – солодкі лікерні джини. Sloe gin може бути виготовлений не тільки з терену. Чудові напої за технологією sloe gin виходять із бузини та з аронії, з айви та гумі. І несподівано цікавими виявилися такі джини з калини та буряка», – розповідає Олександр Рябцев.

Проте, як зазначає виробник, буряковий джин – не той напій, який легко куплять у магазині, а привчати споживачів до культури споживання такого джину складно. Про свої експерименти Олександр Рябцев розповів проєкту «Напої. Технології та Інновації».

Читайте також: Крафтярі із Запоріжжя виготовляють унікальні рослинні олії за старовинною технологією

«Джин із буряка – справді експеримент. Спочатку був зроблений міцний класичний джин з використанням ароматних сортів буряків як пошук чогось українського, національного. Цей джин здобув нагороду на дегустаційному конкурсі INDEPENDENT СRAFT.

З плином часу, впродовж якого напій зберігався в пляшці, він набув дуже цікавих цукерково-ягідних тонів в ароматі та смаку. І згодом з’явилася ідея зробити такий джин солодким лікерним з досвіду зроблених раніше рецептів. Вийшов смачний джин на український лад», – розповідає Олександр Рябцев.

Майстер постійно шукає нові поєднання трав та плодово-ягідної продукції. Є джини до складу яких входить понад 30 інгредієнтів, а є такі, які складаються із 8 складників.

«Важливо не просто робити якісний джин, а наділяти його національним українським характером завдяки використанню складників, притаманних тільки Україні. Так, наприклад, я використовую пелюстки соняшника, волошки, калину.

Багато людей приходить до мене на дегустації, не знаючи взагалі нічого про джини. І моє завдання – просувати культуру виробництва джину. Я розповідаю про джин від часів фараонів до сьогодні, згадуючи історичні факти різної давнини. І люди після цього повертаються додому задоволеними», – вважає Олександр Рябцев.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!