Коронакриза спонукала фермерів з-під Полтави відкрити власну справу – доставку овочів і фруктів

0 1 149

Свого часу полтавка Вікторія Герасименко здобула юридичну освіту, працювала у поліції та суді. Але карантин змусив її зайнятись зовсім іншою справою – доставкою свіжих овочів і фруктів.

Все почалось з того, що у березні, коли всю Україну фактично закрили на жорсткий карантин, Вікторія залишилася без можливості купувати свіжі продукти.

“У селі тільки невеликий продуктовий магазин. Був березень, той період, коли вітаміни чи фрукти були дуже необхідні. Їх я не могла там знайти. І зі своєю знайомою почала організовувати доставку овочів і фруктів. Окрім заробітку, я найбільше хотіла допомогти людям, які не могли вийти з дому”, – розповідає вона.

У гаражі жінки облаштували невеликий склад, зробили полиці. Спочатку на оптовому ринку купляли продукти по кілограму, через кілька днів овочі та фрукти вже привозили коробками, через тиждень купляли мішками, а ще через кілька тижнів на прохання місцевих жителів замовили першу тонну картоплі.

“Спочатку люди дивувались. Бо не могли зрозуміти, в чому підступ – ціни ті ж самі, що і в магазині або навіть нижчі, але доставка безкоштовна. Сам факт полягав в тому, що ми повинні один одному допомогти”, – каже Вікторія.

На це їм пояснювали, що у вартість продуктів вже заклали суму, яка покриває витрати на доставку. Люди почали звертатись, просили, щоб допомагали також і тим, хто через карантин залишився без роботи.

“Коронавірус і карантин повністю змінили моє життя. Я була людиною, яка все життя тікала від торгівлі. Просто потрібно було знайти те, що буде до душі”, – каже Вікторія.

Але бізнесом вона свою справу не називає, оскільки серйозний доходу, каже вона, поки що немає. Більшість коштів йде на закупівлю, доставку, розробку реклами.

“Це те, чим я хотіла займатись. Отримую набагато більше задоволення, коли бачу, як “горять” очі людей”, – додає господиня.


Як заробити на нішевих продуктах в Україні? В яке крафтове виробництво доцільно інвестувати і які технології допоможуть зібрати максимальний врожай?

Відповіді на ці питання Ви почуєте від провідних агрофахівців під час Міжнародної конференції:

“Ніші. Технології. Інвестиції” з циклу “Збільшення прибутків в агробізнесі”

від Sapienza.media

28 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ, Київ).  

 

SEEDS.org.ua за інформацією BBC News Україна

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!