Інноваційні рішення, технологічні розробки, практичні кейси та тренди – на AgroTalks DAY

0 125

Практика впровадження інновацій, прогресивні рішення і розвиток технологічного сільськогосподарського виробництва – саме з таким акцентом пройшла III нетворкінг-конференція AgroTalks DAY у Києві.

Це серія із 14 освітніх презентацій від новаторів, практиків та підприємців. Всі доповіді акцентують увагу на підвищенні ефективності і прибутковості агробізнесу шляхом впровадження технологій.

Це вже третя АгроТех конференція в такому форматі, яка проводиться командою AgroTalks і з кожним разом подія збирає все більшу аудиторію учасників та спікерів – в цей раз були присутні 110 учасників і 14 спікерів.

Захід регулярно підтримують лідери аграрного і АгроТех бізнесу, серед яких і компанія SmartFarming – інноваційний партнер і експерт платформи AgroTalks.

Станіслав Діденко, CEO Платформи розвитку агробізнесу AgroTalks

«Розробляти актуальні інноваційні рішення для оптимізації роботи фермера, тракториста, технолога, агронома сьогодні можуть не тільки досвідчені аграрії, а також інженери, IT-фахівці, підприємці з інших сфер. Однак останні далеко не завжди знають специфіку агробізнесу, вирішення яких завдань актуально для фермерів і агрокомпаній, а що вже реалізовано і не потребує розробки «з нуля».

Наша команда вірить, що всім сторонам потрібен комунікаційний майданчик для обміну ідеями, прогресивний АгроТех івент, на якому можна не тільки презентувати свої технології, а й знайти нові шляхи співпраці з іншими учасниками ринку. Саме тому тематичних конференцій і форумів з якісним змістом повинно бути багато. Так і народилася концепція подій AgroTalks DAY – прогресивна агроконференція, де можна почерпнути ідеї, надихнутися і дізнатися щось нове».

На третьому AgroTalks DAY говорили про передові технології для підвищення ефективності аграрного бізнесу. Експерти і драйвери інноваційних технологій ділилися унікальним досвідом і робочими кейсами впровадження інновацій в аграрний сектор, розповідали, як оптимізувати виробництво, підвищити ефективність і зменшити витрати. Артем Бєлєнков (засновник SmartFarming) поділився з аудиторією досвідом, як безпілотники вирішують конкретні завдання агробізнесу. Артем вірить в комплексний системний підхід до впровадження інновацій в сільському господарстві і вже кілька років його команда успішно реалізує проекти різної складності. У SmartFarming є два якірних напрямки діяльності: управління земельним банком і рішення для точного землеробства.

Валерій Євтушенко, керівник проекту MegaDrone презентував новий унікальний безпілотник MD-2: універсальне рішення для внесення трихограми та аерофотозйомки. Апарат здатний провести в повітрі 3 робочих години, оснащений двома тяговими моторами, парашутом, камерою або тріхограммницею. Це друга версія безпілотника компанії, першим був – MD-1.

Каміл Алієв говорив про технології мультиспектральної зйомки Slantrange для оперативного аналізу стану культур на полях. Система Slantrange може бути інтегрована на будь-який тип БПЛА, а алгоритми збору і обробки даних дозволяють отримати результат дослідження негайно – в точці збору інформації.

Юрій Педерій, CEO проекту AeroDrone розповів про економічний ефект від використання БПЛА технологій для захисту рослин, а також презентував свій унікальний безпілотник для внесення засобів захисту рослин. Головна особливість безпілотника AeroDrone, крім технічних новацій, полягає в істотній вигоді щодо альтернативних засобів внесення ЗЗР – авіації та наземної техніки.

Володимир Бабій з компанії UkrLandFarming розповідав яким чином і скільки грошей можна заощадити агрокомпанії за рахунок використання систем телеметрії в агровиробництві, а також поділився досвідом роботи з обладнанням Bitrek.

На сьогодні агрокомпанії в своїй роботі стикаються з такими проблемами, як складність контролю великого парку техніки, великі витрати на організацію системи безпеки, а також проблеми присвоєння майна недобросовісними працівниками. І для вирішення перерахованих вище проблем компанія BITREK пропонує застосування сучасних технологій моніторингу транспорту.

«Останній випадок, коли за допомогою труб і насосів люди примудрялися відкачати з машини 5 тонн кукурудзи за 4 хвилини!» – розповідає Володимир Бабій. Саме завдяки комплексному ІТ-рішенню, яке включає в себе і GPS-моніторинг і датчики завантаження машини вдалося оперативно виявити даний випадок і вжити заходів.

Володимир Вівдич, директор департаменту технічного впровадження систем контролю ГК «Укрлендфармінг»:

– У розпал збирання врожаю в нашій компанії задіяно близько 1200 автомобілів, які здійснюють кілька рейсів з поля на елеватор, і всі вони оснащені GPS-обладнанням ТМ BiTrek. Наша система дозволяє, крім контролю збирання і вантаження зерна на автомобіль, ще й контролювати зупинки і з’їзди з маршруту при переміщенні на елеватор, а також звіряти кількість прийнятого зерна елеватором. У сезон збирання близько 20% перевізників відмовилися надавати нам послуги з транспортування, зрозумівши, що система мінімізує можливість крадіжки. За фактом нами були пред’явлені численні претензії до перевізників по недовезенію зерна на елеватор, і як результат компанії повернуто зерном і грошима близько 5млн грн.

Олена Савчук презентувала стартап проект, який допоможе аграрію заощадити на поливі мільйони. Технологія виробництва води з повітря допомагає вирішувати актуальну проблему – дефіцит води і виробляти воду з повітря! Сьогодні стартап вже розробляє робочий прототип, який зможе виробляти воду для фермерів по всьому світу.

Ігор Сорокін представляв групу розробників, інженерів і конструкторів з великим досвідом вирішення технологічних задач в т.ч. в цукровому виробництві. Учасники конференції дізналися, як зменшити собівартість і зберегти максимум корисних речовин за допомогою унікальної технології переробки с/г продукції. Команда Ігоря Сорокіна досягає підвищення ефективності практично будь-якого цукрового заводу від 40% до 80%.

Лариса Бондаренко, CEO компанії АгроСюрвейер розповіла про агрохімічне обстеження та технології збереження родючості ґрунтів.

У програмі третього AgroTalks DAY пройшов ворк-шоп від Аліни Заболотньої, компанія Civenty, про створення веб-проектів. Аліна відповідала на запитання учасників конференції про ціноутворення, тонкі моменти і систематизувала всі сучасні знання та навички щодо створення веб-проектів.

Наступний AgroTalks DAY планується в 2018 році.

Слідкуйте за новинами Платформи розвитку агробізнесу AgroTalks на сайті http://agrotalks.com

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!