Фермер-новатор створив унікальну біодинамічну ферму
Роман Макухін з Городянського району на Чернігівщині раніше працював в IT-сфері, був керівником бізнес-проектів, але став фермером. Чоловік розпочав з посадки 4 гектарів лохини за біодинамічною методикою. Детальніше дивіться і читайте на SEEDS.
Як розповідає Роман, у найближчому майбутньому він планує посадку ще 26 гектарів ягоди.
Біодинамічна методика, це поєднання природних умов, спільної праці людей та розуміння природніх процесів та сприяння їм.
«Найкращій результат можна створити там, де природно раціонально використовуєш природні ресурси: землю, водойми, ліс», – переконаний Роман Макухін.
Його ферма – це практичне втілення концепції біодинамічного виробництва: гармонії природи та людини. І це ще й потужній соціальний експеримент, адже ферма працює за принципом кооперації. На ній немає робітників, а є учасники – люди, які спільною працею в гармонії з природою вирощують надзвичайно смачні продукти.
Історія дня. Роман Макухін, с.Слобода: що таке біодинамічна ферма
#ІсторіяДня #ПівнічнийТрек проекту #НазустрічСонцюВін був айтішником, керівником бізнес-проектів, але став фермером. Він розпочав з посадки 4 гектарів лохини за біодинамічною методикою. У найближчому майбутньому буде ще 26 гектарів. Біодинамічна методика, це поєднання природніх умов, спільної праці людей та розуміння природніх процесів та сприянням їм. Він – це Роман Макухін (Roman Makukhin), фермер, дослідник, новатор. Українець.“Найкращій результат можна створити там, де природньо раціонально використовуєш природні ресурси: землю, водойми, ліс“, – переконаний Роман.Його ферма – це практичне втілення концепції біодинамічного виробництва: гармонії природи та людини. І це ще й потужній соціальний експеримент, адже ферма працює за принципом кооперації. На ній немає робітників, а є учасники – люди, які спільною працею в гармонії з природою вирощують надзвичайно смачні продукти. В цьому переконався мандрівник північного треку проекту #НазустрічСонцю – Саша Пазинюк.А на західному треку – мандрівник Andrey Kashpur зустрівся ще з одним фермером-новатором Богдан Костів, якій впроваджує у себе у себе дуже схожу концепцію життєдайного виробництва.“Кожен до кожного, разом – до спільного“, – гасло проекту Назустріч Сонцю і наші герої підтверджують своєю роботою та життям, що найбільша цінність України – це талановиті та працьовиті українці. Дивись історії перемог українців на сторінці Назустріч сонцю та сайті https://sunwalkers.net Дізнайся про позитивне майбутнє, яке твориться прямо сьогодні.Поділись позитивом з друзями!#SunWalkers #ЛюдиЗСонцяПроект створено за ініціативою ГО «Назустріч Сонцю» та фінансується коштами його учасників.Продюсер та співавтор ідеї – Andrey KashpurКреативний продюсер та співавтор ідеї – Mitya HoptaРедактор маршруту – Олена МихайловськаМандрівники північного маршруту –Саша Пазинюк, Mitya HoptaОператор та режисер монтажу маршруту – Юрий ШевченкоМузика – Roman SpivakВиконавчий продюсер проекту – Євтушенко ЕдуардОдяг проекту – M-TACВзуття проекту – ZENKIS (окрема подяка – Dmitro Bondarchuk)
Gepostet von Назустріч сонцю am Donnerstag, 28. Februar 2019
SEEDS за матеріалами НазустрічСонцю
Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook InstagramYoutube та Підписуйтесь!