Фермер-новатор создал уникальную биодинамическую ферму
Роман Макухин с Городянского района на Черниговщине ранее работал в IT-сфере, был руководителем бизнес-проектов, но стал фермером. Мужчина начал с посадке 4 гектаров голубики по биодинамической методике. Подробнее смотрите и читайте на SEEDS.
Как рассказывает Роман, в ближайшем будущем он планирует посадку еще 26 гектаров ягоды.
Биодинамическая методика, это сочетание природных условий, совместной работы людей и понимание природных процессов и содействие им.
«Лучший результат можно создать там, где естественно рационально используешь природные ресурсы: землю, водоемы, лес», – убежден Роман Макухин.
Его ферма – это практическое воплощение концепции биодинамического производства: гармонии природы и человека. И это еще и мощный социальный эксперимент, ведь ферма работает по принципу кооперации. На ней нет рабочих, а есть участники – люди, которые совместным трудом в гармонии с природой выращивают очень вкусные продукты.
Історія дня. Роман Макухін, с.Слобода: що таке біодинамічна ферма
#ІсторіяДня #ПівнічнийТрек проекту #НазустрічСонцюВін був айтішником, керівником бізнес-проектів, але став фермером. Він розпочав з посадки 4 гектарів лохини за біодинамічною методикою. У найближчому майбутньому буде ще 26 гектарів. Біодинамічна методика, це поєднання природніх умов, спільної праці людей та розуміння природніх процесів та сприянням їм. Він – це Роман Макухін (Roman Makukhin), фермер, дослідник, новатор. Українець.“Найкращій результат можна створити там, де природньо раціонально використовуєш природні ресурси: землю, водойми, ліс“, – переконаний Роман.Його ферма – це практичне втілення концепції біодинамічного виробництва: гармонії природи та людини. І це ще й потужній соціальний експеримент, адже ферма працює за принципом кооперації. На ній немає робітників, а є учасники – люди, які спільною працею в гармонії з природою вирощують надзвичайно смачні продукти. В цьому переконався мандрівник північного треку проекту #НазустрічСонцю – Саша Пазинюк.А на західному треку – мандрівник Andrey Kashpur зустрівся ще з одним фермером-новатором Богдан Костів, якій впроваджує у себе у себе дуже схожу концепцію життєдайного виробництва.“Кожен до кожного, разом – до спільного“, – гасло проекту Назустріч Сонцю і наші герої підтверджують своєю роботою та життям, що найбільша цінність України – це талановиті та працьовиті українці. Дивись історії перемог українців на сторінці Назустріч сонцю та сайті https://sunwalkers.net Дізнайся про позитивне майбутнє, яке твориться прямо сьогодні.Поділись позитивом з друзями!#SunWalkers #ЛюдиЗСонцяПроект створено за ініціативою ГО «Назустріч Сонцю» та фінансується коштами його учасників.Продюсер та співавтор ідеї – Andrey KashpurКреативний продюсер та співавтор ідеї – Mitya HoptaРедактор маршруту – Олена МихайловськаМандрівники північного маршруту –Саша Пазинюк, Mitya HoptaОператор та режисер монтажу маршруту – Юрий ШевченкоМузика – Roman SpivakВиконавчий продюсер проекту – Євтушенко ЕдуардОдяг проекту – M-TACВзуття проекту – ZENKIS (окрема подяка – Dmitro Bondarchuk)
Gepostet von Назустріч сонцю am Donnerstag, 28. Februar 2019
SEEDS по материалам НазустрічСонцю
Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook InstagramYoutube та Підписуйтесь!