Екопоселенці з-під Одеси щороку продають меду на мільйон гривень

0 2 240

Мріючи про створення родового маєтку, Володимир Петрушев з дружиною і дітьми близько 10 років тому переїхав жити під Одесу в екопоселення, повністю відмовившись від споживання фосфатів, цукру і навіть ліків.

Згодом сімейство серйозно зайнялося пасікою, і вже зараз в рік реалізовують понад 5 тонн меду на 1 мільйон гривень, розповів Володимир Петрушев, власник торгової марки “Правильний мед“.

На сьогоднішній день разом з ними працює ще вісім пасічників з усієї України, у яких в середньому від 40 до 300 бджолосімей. Вони кочують лісами і збирають сортовий мед, який згодом закуповує Петрушев для реалізації. Надалі він сподівається налагодити з ними більш конкретну співпрацю і оформитися в кооператив.

“У цьому році, сподіваюся, ми зможемо оформитися в кооператив і будемо працювати під загальним брендом. Зараз поки це тільки прізвища бджолярів. У нас є сортові меди, і ми пишемо з якої області вони. А мені б дуже хотілося авторитетно заявити про їх прізвища. Це люди, які за жодних умов не наллють до меду цукор”, – запевняє Петрушев.

Під торговою маркою реалізується 11 сортів меду з різних куточків України. Крім цього, родзинкою виробництва є інші медові ласощі, серед яких 22 смаки крем-меду, зокрема з ягодами, травами, насінням, горіхами. Всі смаки розробляються особисто Володимиром і технологами виробництва.

Петрушев зазначає, що поки що реалізація продукції відбувається на внутрішньому ринку.

“Для зовнішнього ринку треба підтягнути виробництво. Ми ще в процесі. Купівельна спроможність українців низька. Кожен другий цікавиться, чому така вартість продукції. Моя відповідь на це питання хвилин на 40, не всі готові слухати.

Кажеш про совість і про честь, про те, що за жодних погодних умов не наллємо туди цукор. Чесно кажучи, люди вже як за загальноприйняті речі сприймають те, що обманювати – це нормально і так має бути.

Ми знаходимо свого клієнта, є люди, які вірять в те, що ми НЕ наллємо цукор. Ми самі по образу житті не їмо цукор і ліками не користуємося”, – пояснює пасічник.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією АгроЮг

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!