Агротуризм – додаткове джерело прибутку для фермерів

0 323

Коли працюєш на невеликому сімейному виробництві, це часто може не приносити великого прибутку. Тому в якомусь сенсі агротуризм – це доповнення до класичної бізнес моделі. Крім того, це допомагає фермерам рекламувати свій бізнес і розповідати про нього.

В Європі, цей напрямок приносить фермерам до 70% доходів. Багато власників відокремлюють сільський туризм в окремий бізнес. Експерти ЄС підрахували, що ліжко-місце може “заробити” фермерам стільки ж, як і одна корова.

Туристи, які втомилися від пішохідних прогулянок по європейським бруківкам або від лежання на пляжах – або просто ті, хто хочуть урізноманітнити туристичну рутину, – відправляються в села, на ферми, плантації. У зовсім інший світ, де відпочивають наодинці з природою, чистим повітрям, взаємодіють з тваринами і вчаться новому.

National Geographic Traveler Awards навіть виділили номінацію “Агротуризм”. Перше місце в рейтингу минулого року зайняла Білорусь. У цій країні зараз зареєстровано 2 263 агросадиби. Далі в рейтингу кращих країн для агротуризму знаходиться Італія і Франція.

В Україні цей напрямок теж розвивається. В Україні величезні перспективи розвитку агротуризму. У селах і невеликих містах у нас активно розвивається фермерство, а ще наша країна багата кліматичними і природними зонами.

Однак для розвиненого сільського туризму необхідні налагоджена логістика і хороші дороги, адже часто ферми і господарства знаходяться на віддалі від великих міст і зручних розв’язок.

Дізнавайтеся більше про новітні ідеї, тренди та технології агробізнесу на конференції від агромедіа-агентства Sapienza “Збільшення прибутків в агробізнесі“, яка відбудеться 29 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Аgrosphera

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!