В Європі запускають масштабний проєкт з переходу на регенеративні практики в землеробстві

0 78

Компанія Mars оголосила про масштабну ініціативу, спрямовану на впровадження регенеративних практик в європейському бізнесі з виробництва кормів для тварин. Проєкт передбачає поширення сталих підходів до землеробства, які сприяють відновленню ґрунтів та екосистем регіону, не лише в межах компанії, але й по всьому ланцюгу постачання, пише SEEDS.

Mars співпрацює з постачальниками, такими як Cargill і ADM, та технічними експертами з Biospheres, Horta, Agreena і Soil Capital, щоб допомогти фермерам у Польщі, Угорщині та Великій Британії перейти на регенеративні методи землеробства. Ініціативи передбачають фінансову підтримку та професійні консультації, зокрема щодо сівозміни, мінімізації обробітку ґрунту та використання покривних культур. Крім того, програми включають навчання, що допоможе фермерам опанувати нові практики, подолати труднощі впровадження сталих методів ведення господарства та впевнено використовувати їх на практиці.

Читайте також: В Україні псується більше третини врожаю через знищення ворогом овочесховищ та елеваторів

Регенеративні практики у сільському господарстві здатні забезпечити численні переваги: збільшення врожайності, зниження викидів парникових газів завдяки скороченню й секвестрації вуглецю, покращення якості води, збереження ґрунтів та біорізноманіття. Впровадження цих практик в ланцюг постачання допомагає зменшити викиди категорії Scope 3, що є важливим кроком до досягнення кліматичної нейтральності (Net Zero).

До Scope 3 відносяться всі непрямі викиди вуглецю в межах ланцюга постачання компанії, включно із закупівлею товарів та послуг, транспортуванням і дистрибуцією, а також тим, як товари використовуються після продажу.

«Ми чудово розуміємо, що бізнес відіграє чи не найважливішу роль у формуванні сталого майбутнього у сільському господарстві. Здоровий ґрунт є основою стійкої продовольчої системи. Відповідні партнерства просувають методи регенеративного землеробства в Європі, сприяють відновленню ґрунтів, скороченню викидів вуглецю та побудові стійких ланцюгів постачання», — говорить Дері Уоткінс, регіональний президент Mars Pet Nutrition Europe.

У межах партнерства компанії та організації забезпечуватимуть фермерів фінансовою підтримкою та експертними консультаціями:

  • Cargill: Cargill RegenConnect® надасть фермерам в Польщі фінансові виплати за секвестрацію вуглецю після впровадження таких регенеративних практик, як покривні культури та зменшення обробітку ґрунту. Програма охопить понад 4 600 гектарів з 2024 по 2026 рік, забезпечуючи також оперативну агрономічну підтримку з питань сівозміни, вибору покривних культур і використання відповідної техніки.
  • Horta: Співпраця з Horta спрямована на підтримку фермерів щодо зрошення та оптимального використання добрив. Програма заохочує впровадження покривних культур та скорочення або повну відмову від обробітку ґрунту, охоплюючи понад 3 600 гектарів посівів пшениці та кукурудзи в Угорщині.
  • Soil Capital: У Великій Британії партнерство з Soil Capital сприяє фінансуванню переходу фермерів до відновлювального сільського господарства. З 2024 по 2028 рік програма охопить понад 3 200 гектарів, спрямовуючи зусилля на секвестрацію вуглецю, покращення здоров’я ґрунтів та зменшення ерозії.
  • Biospheres та Agreena: Спільна 3-річна ініціатива в Угорщині зосереджена на розширенні регенеративного землеробства. Програма охопить до 5 500 гектарів посівів пшениці, сприяючи покращенню стану ґрунтів, секвестрації вуглецю та зменшенню ерозії, забезпечуючи при цьому економічні стимули для фермерів.
  • ADM: Партнерство з ADM — це 5-річна програма у Польщі, спрямована на оздоровлення ґрунтів, поглинання вуглецю та зниження ерозії. Ініціатива передбачає підтримку переходу 4 000 гектарів пшеничних полів на регенеративні методи землеробства.

Загалом до 2028 року компанія планує перевести 20 900 гектарів посівів пшениці та кукурудзи на регенеративні методи — це майже вдвічі більше за площу Парижа. Ці заходи сприяють роботі із впровадження кліматично-розумного землеробства по всьому ланцюгу створення вартості, яка має забезпечити понад мільйон акрів регенеративних практик до 2030 року. 



Запрошуємо фахівців аграрного бізнесу взяти участь у ювілейній конференції

«Прибутковий агробізнес 2025: Освіта. Технології. Фінанси».

Конференція відбудеться 12 лютого 2025 року в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ об 11:30 у Київському МВЦ в конференц-зоні 3 павільйону.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!