В Китаї успішно клонували три високопродуктивні суперкорови
Державні ЗМІ Китаю повідомили про успіх своїх вчених, які клонували трьох “суперкорів”, котрі можуть давати надзвичайно велику кількість молока. Преса наголошує, що це прорив для молочної промисловості Китаю, який зменшить залежність країни від імпортних порід, пише SEEDS.
Троє телят народилися в регіоні Нінся за кілька тижнів до Нового року за місячним календарем, що святкували цьогоріч 23 січня, повідомляє державна газета Ningxia Daily. Виростили їх вчені з Північно-Західного університету сільськогосподарських і лісівничих наук і технологій.
Телята були клоновані від високопродуктивних корів голштино-фризької породи, родом з Нідерландів. Вибрані тварини здатні давати 18 тонн молока на рік або 100 тонн молока за все життя.
Лише п’ять із 10 000 корів у Китаї можуть давати 100 тонн молока протягом свого життя, що робить їх цінним ресурсом для розведення. За даними Global Times, близько 70% корів Китай купує в інших держав.
Читайте також: Канада купуватиме живих бджіл з України
За останні роки Китай досяг значних успіхів у клонуванні тварин. Минулого року китайська компанія з клонування тварин створила першого в світі клонованого арктичного вовка, повідомляє CNN.
У 2017 році китайські вчені заявили, що вони вивели клоновану велику рогату худобу з підвищеною стійкістю до бичачого туберкульозу, який є небезпечним для великої рогатої худоби в багатьох країнах.
Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook InstagramYoutube та Підписуйтесь!