Українці презентували найкращий мед на міжнародному Конгресі бджільництва
Український мед спричинив чималий ажіотаж на міжнародному Конгресі та виставці бджільництва “Апімондія”, який проходить наразі в Канаді. Про перебіг виставкових подій розповідає на своїй сторінці у Facebook національний консультант Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Анна Бурка.
Бджолярі України беруть участь у заході за підтримки Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО), ЄБРР та Євросоюзу з ініціативою EU4Business.
Цього річ до Канади з’їхалося 6 тисяч учасників з 80 країн. Під час “Апімондії” пройдуть 48 технічних симпозіумів, 8 круглих столів та 9 загальнодоступних семінарів.
Триватиме виставка до 12 вересня в Монреалі. Конференція стала важливою подією для глобальних бджолярів, учених, трейдерів меду, тих, хто працює в галузях обладнання для бджільництва.
Основна мета конференції – сприяти обміну інформацією та дискусій, де збираються бджолярі, вчені, торговці медом, агенти з розвитку, технічні фахівці і законодавці, щоб слухати, обговорювати і вчитися один у одного.
Цьогоріч в пріоритеті такі теми, як вплив пестицидів на бджіл, боротьба з пиловими кліщами та хворобами, виявлення і запобігання шахрайству з медом та консервація запилювачів.
Раніше організаційний комітет Національного українського стенду на конгресі з бджільництва “Апімондія-2019” провів Національний конкурс для відбору кращих зразків українського меду, які наразі представлені під час цього заходу.
Участь в конкурсі взяло кілька сотень українських пасічників, що представили широке різноманіття меду практично з усіх регіонів України.
Враховуючи велику чисельність зразків, конкурс проходив в декілька етапів, та за результатами попередніх етапів, були відібрані кращі 27 зразків меду для фінального етапу за участю конкурсної комісії.
Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
А бджолярам Украіни від цього легше.Експортери занизили ціну нижче плінтуса, мотивуючи тим, що украінський мед нікуди не годиться… Хоча в тій же Білорусі чи Молдоаі закупівельна ціна цілком адекватна
Перекупи, не експортери…